Honorowy Profesor UP w Lublinie - prof dr hab. Jan Udała 26.09.2018 11:25

Miło nam poinformować, że Profesor dr. hab. inż. Jan Udała z Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT w Szczecinie został uhonorowany godnością Honorowego Profesora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Z inicjatywą nadania godności Honorowego Profesora wystąpiła, do Senatu i Rektora UP w Lublinie, Rada Wydziału Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki. Uroczystość odbyła się w dniu 18 września 2018 roku podczas obchodów Jubileuszu 65-lecia Wydziału. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla osiągnięć Pana Profesora i podejmowanych działań na rzecz nawiązywania i rozwoju współpracy z licznymi jednostkami naukowymi, w tym Wydziałem Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki UP w Lublinie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów.

Dziekan, pracownicy, doktoranci i studenci WBiHZ.

Fotografie archiwalne -  Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie