Archiwum wiadomości

Jesteś młodym przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu działalności gospodarczej? Skorzystaj z oferty RCIiTT ZUT dla startupów! 20.07.2017 15:11

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (RCIiTT ZUT)  ogłasza konkurs na inkubację skierowany do podmiotów zainteresowanych skorzystaniem z usług inkubacji w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości RCIiTT ZUT, prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż 2 lata.

Usługi inkubacji wiążą się m.in. z nieodpłatnym udostępnieniem zamkniętych pomieszczeń biurowych wraz z wyposażeniem oraz możliwością korzystania z bezpłatnych usług szkoleniowo-doradczych.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy złożyć w RCIiTT ZUT w terminie od 1 do 20 sierpnia 2017 roku wypełniony Formularz zgłoszeniowy wraz z Formularzem informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis oraz dokumentem rejestrowym.

Więcej informacji oraz wszystkie niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej RCIiTT ZUT.