Archiwum wiadomości

Szkolenie: Marka może więcej – jak sprawnie zabrać się za budowanie silnej marki na rynku europejskim? 16.05.2017 13:28

RCIiTT ZUT zaprasza przedsiębiorców na szkolenie z brandingu, które odbędzie się 30 maja 2017 r.

Budowanie silnej marki (branding) to bardziej inwestycja niż koszt, bardziej konieczność niż luksus, to praca nad przywiązaniem grupy lojalnych klientów do firmy, którzy w przyszłości będą skłonni płacić wyższą cenę w zamian za otrzymaną obietnicę lepszej marki. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz dynamicznie rozwijającą się firmę, wielopokoleniowy rodzinny biznes, czy duże przedsiębiorstwo – zawsze budujesz kapitał, jakim jest marka twojej firmy, a jej wartość jest tym większa, im większa i bardziej znacząca jest jej pozycja w świadomości odbiorców. Szkolenie poprowadzi Paweł Tkaczyk specjalizujący się w budowie silne marki klientów za pomocą technik takich, jak brand storytelling czy content marketing. Więcej informacji i formularz rejestracyjny na wydarzenie dostępne na stronie RCIiTT.