Szkolenie: Wprowadzenie do niemieckich zamówień publicznych 07.06.2017 12:59

RCIiTT ZUT zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem niemieckimi i tamtejszym systemem zamówień publicznych na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 29 czerwca br.

Polskie firmy mają możliwość składania ofert w niemieckich przetargach organizowanych w sferze publicznej na równi z firmami niemieckimi, podobnie jak to jest w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Uczestnicy szkolenia poznają niemiecki system zamówień publicznych i związane z nim instytucje dzięki czemu będą mogli podejmować samodzielne próby wejścia na ten niełatwy, za to warty setki miliardów euro rocznie rynek.

Szkolenie poprowadzi p. Tomasz Łyżwiński, który w RCIiTT zajmuje się niemieckimi zamówieniami publicznymi od 2010 r. prowadząc szkolenia i wspierając firmy w ramach konsultacji indywidualnych.

Formularz rejestracji na to wydarzenie jest dostępny na stronie RCIiTT. innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/wprowadzenie-do-niemieckich-zamowien-publicznych