Archiwum wiadomości

XXV Okręgowa Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK 06.04.2017 09:30

W dniu 24.03.2017 r. w zachodniopomorskim oddziale PCK odbyła się XXV edycja okręgowej Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, której jury przewodniczyła kolejny rok dr hab. inż. Zuzanna Goluch-Koniuszy z Zakładu Fizjologii Żywienia Człowieka WNoŻiR.
Laureatem ww. Olimpiady w kategorii szkół ponadgimnazjalnych został Marcin Ogiewa z I LO w Nowogardzie, a w kategorii szkół gimnazjalnych Kamil Wilk z Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu.
Dla wszystkich uczestników oraz laureatów olimpiady dział Promocji ZUT przygotował nagrody oraz materiały informacyjne, które wręczyła Przewodnicząca jury.
Laureaci etapu okręgowego, reprezentując okręg zachodniopomorski, wezmą udział (w dniach 25-27.05.2017r.) w eliminacjach centralnych i będą ubiegać się o indeks na wybrany kierunek Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytety w Łodzi.