Zaproszenie do udziału w maratonie programowania 14.03.2017 12:19

W dniach 7-8 kwietnia br. w Brnie odbędzie się Hackathon, którego głównym tematem jest "Internet Rzeczy".

Wydarzenie jest organizowane przez czeski Urząd Telekomunikacji (CTU) i firmę AT&T oraz przeznaczone dla uczestników państw członkowskich Grupy Wyszehradzkiej (V4). Jego pierwsza edycja odbyła się w 2016 roku.
Sam maraton programowania potrwa 24 godziny  (od godziny 14.00 7 kwietnia do 14.00 8 kwietnia). Hacktathon skierowany jest do programistów i studentów, czyli zarówno profesjonalistów jak i nowicjuszy. Nie ma ograniczeń odnośnie wieku uczestników, jednak organizatorzy liczą przede wszystkim na udział studentów z państw V4, którzy mogą zgłaszać się w drużynach lub tworzyć je na miejscu.

Dodatkowe informacje oraz rejestracja dostępne są na stronie wydarzenia.