Koła naukowe i organizacje studenckie

Wykaz organizacji i stowarzyszeń studenckich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie:

Lp Nazwa telefon e-mail Opiekun/Przewodniczący
1 Akademickie Radio "Pomorze"  

arp@zut.edu.pl

 Robert Mańko  
2 Akademicki Klub Jeździecki 914261410

akj@zut.edu.pl

 Robert Palacz  
3 Chór Akademicki im. Prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie 914238888

chaps@zut.edu.pl

Szymon Wyrzykowski  
4 Chór Kameralny ZUT w Szczecinie 914494111

iws1@o2.pl

Iwona Wiśniewska-Salomon  
5 Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego ZUT w Szczecinie 501621808

kuazszut@gmail.com

Zbigniew Mytkowski  
6 Komitet Lokalny IAESTE 914494993

iaeste@zut.edu.pl

Małgorzata Lenart  
7 Niezależne Zrzeszenie Studentów ZUT w Szczecinie  

kontakt@nzs.szczecin.pl

   
8 Parlament Samorządu Studentów ZUT 601350950

zbigniew_cygan@zut.edu.pl

Zbigniew Cygan   
9 Studencki Klub Żeglarski ZUT "Racjonalni Użytkownicy Morza" 694925195

Monika.Bortnowska@zut.edu.pl

dr inż. Monika Bortnowska

Wykaz studenckich kół naukowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Anatomii Zwierząt 914496760

Piotr.Baranowski@zut.edu.pl

dr hab. Piotr Baranowski, prof. nadzw.
2 Studenckie Koło Naukowe Biologii Rozrodu 914496742

skn_rozrod@o2.pl

dr inż. Tomasz Stankiewicz
3 Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów Mięsa "BIO-MEAT" 914496709

bio-meat@wp.pl

dr hab. inż. Artur Rybarczyk
4 Studenckie Koło Naukowe Enzymologów 914496834

enzymolodzy@zut.edu.pl

dr inż. Radosław Drozd
5 Studenckie Koło Naukowe Fizjologii Zwierząt 914496771

Katarzyna.Michalek@zut.edu.pl

dr inż. Katarzyna Michałek
6 Studenckie Koło Naukowe Genetyków Zwierząt 914496780

Marek.Kmiec@zut.edu.pl

prof. dr hab. inż. Marek Kmieć
7 Studenckie Koło Naukowe Higieny Środowiska 914436792

Agnieszka.Tomza-Marciniak@zut.edu.pl

dr hab. inż. Agnieszka Tomza-Marciniak
8 Studenckie Koło Naukowe Hodowców Koni  914496830

Ryszard.Pikula@zut.edu.pl

prof. zw. dr hab. Ryszard Pikuła
9 Studenckie Koło Naukowe Hodowców Zwierząt Przeżuwających "Taurus" 914496802

Ewa.Czerniawska-Piatkowska@zut.edu.pl

dr hab. Ewa Czerniawska-Piątkowska
10 Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Genetycznej i Komórkowej Tritorium 914496806

Magdalena.Jedrzejczak@zut.edu.pl

dr hab. inż. Andrzej Dybus;

dr inż. Magdalena Jędrzejczak

11 Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologów 914496714

mikrobiolodzy@zut.edu.pl

dr hab. Jolanta Karakulska 
12 Studenckie Koło Naukowe Miłośników Ptaków 914496821

Danuta.Majewska@zut.edu.pl

dr hab. Danuta Majewska
13 Studenckie Koło Naukowe Żywieniowców 914496725

Wioletta.Biel@zut.edu.pl

dr hab. inż. Wioletta Biel

Wydział Budownictwa i Architektury

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Architeca 914495679

Alicja.Switalska@zut.edu.pl

mgr inż. arch. Alicja Świtalska
2 Studenckie Koło Naukowe Architektury Projektowanej Cyfrowo 914495676

Krystyna.Januszkiewicz@zut.edu.pl

dr hab. inż. arch. Krystyna Januszkiewicz, prof. nadzw.
3 Studenckie Koło Naukowe Bioarchitektura 914495621

drossel@zut.edu.pl

dr inż. arch. Grzegorz Wojtkun
4 Studenckie Koło Naukowe City Design 914495629 

Katarzyna.Krasowska@zut.edu.pl

dr inż. arch. Katarzyna Krasowska
5 Studenckie Koło Naukowe Concretni 914494900

concretnizut@gmail.com

mgr inż. Adam Zieliński
6 Studenckie Koło Naukowe Eko-Architektura 914495676

ekoarchitektura@zut.edu.pl

mgr inż. arch. Piotr Gradziński
7 Studenckie Koło Naukowe Escape 914495638

sknescape@gmail.com

dr inż. arch. Adam Zwoliński
8 Studenckie Koło Naukowe ĘĄ - w zawieszeniu 914495680

koloae@zut.edu.pl

mgr Patryk Słowiński
9 Studenckie Koło Naukowe Gruntowni 914494501

Ryszard.Coufal@zut.edu.pl

geotech.kolo@gmail.com

prof. dr hab. Ryszard Coufal
10 Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiskowej 914494592

sknis@gmail.com

jacek.mazur@zut.edu.pl

dr inż. Jacek Mazur

11 Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Wodnej 914494292

Robert.Manko@zut.edu.pl

mgr inż. Robert Mańko
12 Studenckie Koło Naukowe iTOB 914494814

Krystyna.Araszkiewicz@zut.edu.pl

Pawel.Sikora@zut.edu.pl

dr inż. Krystyna Araszkiewicz

mgr inż. Paweł Sikora

13 Studenckie Koło Naukowe Młodzi Inżynierowie PZITB 914494318

kmpzitb@zut.edu.pl

mgr inż. Jarosław Strzałkowski
14 Studenckie Koło Naukowe "Mosteel" 914494606

mabramowicz@zut.edu.pl

dr inż. Małgorzata Abramowicz
15 Studenckie Koło Naukowe OSSA 914495623

Pawel.Rubinowicz@zut.edu.pl

dr inż. arch. Paweł Rubinowicz
16 Studenckie Koło Naukowe Profil 914494144

profil@zut.edu.pl

dr inż. Jacek Czarnecki
17 Studenckie Koło Naukowe RENDER 914495634

pawlow@zut.edu.pl

dr inż. arch. Wojciech Pawłowski
18 Studenckie Koło Naukowe Rysunku "Disegna" 914495631

rutyna@zut.edu.pl

dr inż. arch. Halina Rutyna
19 Studenckie Koło Naukowe Sztuk Wizualnych

914495644

914495643

Zbigniew.Blekiewicz@zut.edu.pl

Szymon.Olbrychowski@zut.edu.pl

dr hab. Zbigniew Blekiewicz

mgr inż. arch. Szymon Olbrychowski

Wydział Ekonomiczny:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Analizy Gospodarczej i Innowacji 914496991

 sknanalitycy@zut.edu.pl

dr hab. inż. Irena Łącka, prof. nadzw. 
2 Studenckie Koło Naukowe Ekonomii "Inwestor" 914496999

 Janusz.Myszczyszyn@zut.edu.pl

dr Janusz Myszczyszyn
3 Studenckie Koło Naukowe Ergonomii i Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - w zawieszeniu 914496962

Jerzy.Bielec@zut.edu.pl

dr Jerzy Bielec
4 Studenckie Koło Naukowe Gospodarka Turystyczna 914496974

 jsienkiewicz@zut.edu.pl

dr Joanna Julia Sienkiewicz
5 Studenckie Koło Naukowe Logistyki i Transportu - w zawieszeniu 914496888

 Agnieszka-Barczak@zut.edu.pl

dr Agnieszka Barczak
6 Studenckie Koło Naukowe Marketingu "Promar" 914496920

 promar@zut.edu.pl

dr Piotr Nowaczyk
7 Studenckie Koło Naukowe Polityki Społecznej i Turystyki 914496976

Marlena.Prochorowicz@zut.edu.pl

dr inż. Marlena Prochorowicz
8 Studenckie Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Nieruchomościami 914496945  

 Maciej.Nowak@zut.edu.pl

dr Maciej Nowak
9 Studenckie Koło Naukowe Rachunkowość "FIFO" 914496937

 sknr@o2.pl

dr Marzena Rydzewska-Włodarczyk;

dr Iwona Majchrzak

10 Studenckie Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji ZUTiR 914496977

 kntir@zut.edu.pl

dr hab. Agnieszka Brelik

Wydział Elektryczny:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Act! 914495418

Artur.Wollek@zut.edu.pl

dr inż. Artur Wollek
2 Studenckie Koło Naukowe Elektroniki i Łączności Bezprzewodowej "DIPOL" 914495207

dipolzut.@gmail.com

dr inż. Marek Jaskuła
3 Studenckie Koło Naukowe FOTON 914494215

Zbigniew.Frackiewicz@zut.edu.pl

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Frąckiewicz
4 Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Biomedycznej "Akson" 914495212

Krzysztof.Penkala@zut.edu.pl

dr inż. Krzysztof Penkala
5 Studenckie Koło Naukowe Saris 914495339

saris@zut.edu.pl

dr inż. Rafał Osypiuk
6 Studenckie Koło Naukowe Skorp 914495208

skorp@zut.edu.pl

mgr inż. Andrzej Biedka
7 Studenckie Koło Naukowe Stowarzyszenia Elektryków Polskich 914494217

sep@zut.edu.pl

dr inż. Marcin Wardach
8 Studenckie Koło Naukowe Teleinformatyk 914495110

Grzegorz.Zeglinski@zut.edu.pl

dr inż. Grzegorz Żegliński 
9 Studenckie Koło Naukowe Teleinformatyki Apacz 500 914495305

Piotr.Lech@zut.edu.pl

dr inż Piotr Lech
10 Studenckie Koło Naukowe TESLA 914494805

Michal.Balcerak@zut.edu.pl

dr inż. Michał Balcerak
11 Studenckie Koło Naukowe Oddział Studencki THE INSTITUTE OF ELECTRICAL AND ELECTRONICS ENGINEERS 914494212

Piotr.Szymczak@zut.edu.pl

dr inż. Piotr Szymczak

Wydział Informatyki:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe BRAINS 914495579

brains@zut.edu.pl

dr inż. Sławomir Jaszczak
2 Studenckie Koło Naukowe CAGT 914495570

thyla@wi.zut.edu.pl

dr inż. Tomasz Hyla
3 Studenckie Koło Naukowe Create My Site 914495602

Zbigniew.Szczech@zut.edu.pl

mgr inż. Zbigniew Szczęch
4 Studenckie Koło Naukowe FRAME 914495661

Stanislaw.Lawniczak@zut.edu.pl

mgr inż. Stanisław Ławniczak 
5 Studenckie Koło Naukowe Grupa NET 914495662

Michal.Fedorov@zut.edu.pl

dr inż. Mykhaylo Fedorov
6 Studenckie Koło Naukowe Level 914495661

skn.level.wizut@gmail.com

mgr inż. Bartosz Bazyluk
7 Studenckie Koło Naukowe Mobile Applications Developers 914495542

mad@zut.edu.pl

dr inż. Radosław Maciaszczyk
8 Studenckie Koło Naukowe Quaternion 914495586

gtariova@wi.zut.edu.pl

dr Galina Cariowa
9 Studenckie Koło Naukowe SECred 914495661

zarzad@secred.pl

dr inż. Krzysztof Małecki
10 Studenckie Koło Naukowe SUCCESSUP 914495593

Jaroslaw.Jankowski@zut.edu.pl

dr inż. Jarosław Jankowski

11

Studenckie Koło Naukowe TAO 914495565

jpejas@wi.zut.edu.pl

dr inż. Jerzy Pejaś
12 Studenckie Koło Naukowe WiWav 914495578

Miroslaw.Lazoryszczak@zut.edu.pl

dr inż. Mirosław Łazoryszczak

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Ceramik 914494241

skrajewski@zut.edu.pl

mgr inż. Sławomir Krajewski
2 Studenckie Koło Naukowe Mechatroników 914494881

 sknmzut@gmail.com

dr hab. inż. Mirosław Pajor, prof. nadzw.
3 Studenckie Koło Naukowe SIMP 914494346

sknsimp@zut.edu.pl

dr hab. inż. Grzegorz Szwengier, prof. nadzw.
4 Studenckie Koło Naukowe Solidus 914494959

solidus@zut.edu.pl

dr hab. inż. Zenon Tartakowski, prof. nadzw.
5 Studenckie Koło Naukowe Zastosowań Komputerów w Technikach Obliczeniowych i Projektowych CADM 914494384

cadm@zut.edu.pl

dr inż. Marcin Królikowski
6 Studenckie Koło Naukowe  Konstruktorów Mechaników 91 4494969 skn-konstruktor@zut.edu.pl dr inż. Rafał Grzejda

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Agroinżynierii 914496229

Adam.Koniuszy@zut.edu.pl

Malgorzata.Hawrot-Paw@zut.edu.pl

 dr hab. inż. Adam Koniuszy, prof. nadzw.

dr hab. Małgorzata Hawrot-Paw

2 Studenckie Koło Naukowe Architektury i Krajobrazu 914496211

Marta.Koscinska@zut.edu.pl

dr inż. arch. Marta Kościńska
3 Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów 914496401

kolo.biotechnologiczne@gmail.com

 dr inż. Marcelina Krupa – Małkiewicz

4 Studenckie Koło Naukowe Chiropterologiczne Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra" 914496383

entomology@zut.edu.pl

 dr hab. Magdalena Karbowska-Dzięgielewska
5 Studenckie Koło Naukowe Dendrologów i Projektantów Terenów Zieleni 914496182

Marcin.Kubus@zut.edu.pl

 dr inż. Marcin Kubus
6 Studenckie Koło Naukowe Diagnostyków Stanu Środowiska Przyrodniczego 914496284 Arkadiusz.Telesinski@zut.edu.pldr hab. inż. Arkadiusz Telesiński
7 Studenckie Koło Naukowe Entomologów i Terrarystów 914496383 entomology@zut.edu.pl dr hab. Magdalena Karbowska-Dzięgielewska
8 Studenckie Koło Naukowe Florystów 914496359

Piotr.Salachna@zut.edu.pl

 dr inż. Piotr Salachna
9 Studenckie Koło Naukowe Genetyki "Diversitas" 914496407

Beata.Myskow@zut.edu.pl

dr hab. Beata Myśków
10 Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej  914496353

Anna.Kiepas-Kokot@zut.edu.pl

dr inż. Anna Kiepas-Kokot
11 Studenckie Koło Naukowe Ochrony Przyrody 914496343

Renata.Gamrat@zut.edu.pl

 dr hab. Renata Gamrat
12Studenckie Koło Naukowe Mikrokosmos914496424

Krystyna.Cybulska@zut.edu.pl

dr hab. inż. Krystyna Cybulska, prof. nadzw.

Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Badan Podwodnych 914496682

Katarzyna.Stepanowska@zut.edu.pl

dr hab. inż. Katarzyna Stepanowska, prof. nadzw.
2 Studenckie Koło Naukowe Dietetyków 914496519

Anna.Sobczak@zut.edu.pl

Anna.Bogacka@zut.edu.pl

dr inż. Anna Sobczak-Czynsz

dr inż.  Anna Bogacka

3 Studenckie Koło Naukowe Fizjologów Żywienia Człowieka 914496571

fizjologia.zywienia@zut.edu.pl

dr hab. inż. Zuzanna Goluch-Koniuszy

dr hab. inż. Joanna Sadowska

4 Studenckie Koło Naukowe Hydrochemii i Ochrony Wód 914496698

smachula@zut.edu.pl

dr inż. Sylwia Machula
5 Studenckie Koło Naukowe Ichtiologów i Akwarystów 914496667

Adam.Tanski@zut.edu.pl

dr inż. Adam Tański
6 Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologii i Biotechnologii Stosowanej 914496544

Wojciech.Sawicki@zut.edu.pl

dr inż. Wojciech Sawicki
7 Studenckie Koło Naukowe Technologii Rybnej i Enzymologów 914496530

Katarzyna.Felisiak@zut.edu.pl

dr inż. Mariusz Szymczak; dr inż. Katarzyna Felisiak
8 Studenckie Koło Naukowe Technologów Żywności 914496530

Robert.Iwanski@zut.edu.pl

dr inż. Robert Iwański

Wydział Techniki Morskiej i Transportu:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Abysal 914494163

matmar@zut.edu.pl

dr inż. Maiusz Matejski
3 Studenckie Koło Naukowe "CINTRE" 914494750

Wojciech.Ignalewski@zut.edu.pl

dr inż. Wojciech Ignalewski
3 Studenckie Koło Naukowe INNTRANS 914494312

inntrans.wtm@gmail.com

dr Anna Wiktorowska-Jasik
4 Studenckie Koło Naukowe KLIMAZUT 914494450

tomasz.lokietek@zut.edu.pl

dr inż. Tomasz Łokietek
5 Studenckie Koło Naukowe Strefa Zero 914494174

kn.inzbezp@gmail.com

dr inż. Agata Krystosik-Gromadzińska
6 Studenckie Koło Naukowe Traffic Zone 914494771

Wojciech.Ignalewski@zut.edu.pl

dr inż. Wojciech Ignalewski

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło naukowe α-reaktywni 914494455

alfareaktywni.zut@gmail.com

dr Agnieszka Piegat
2 Studenckie Koło Naukowe Inżynier 914494332

Marian.Kordas@zut.edu.pl

dr hab. inż. Rafał Rakoczy, prof. nadzw.; dr inż. Marian Kordas; 
3 Studenckie Koło Naukowe Kwant 914494132

Rafal.Wrobel@zut.edu.pl

dr hab. inż. Rafał Wróbel
4 Studenckie Koło Naukowe Liga Ochrony Przyrody 914494512

sknlop@gmail.com

dr inż. Elżbieta Huzar; dr inż. Alicja Wodnicka
5 Studenckie Koło Naukowe Organik 914496444

Lukasz.Struk@zut.edu.pl

dr inż. Łukasz Struk
6 Studenckie Koło Naukowe Quantum ELM 914494397

Beata.Zielinska@zut.edu.pl

dr inż. Beata Zielińska
7 Studenckie Koło Naukowe RENEWABLE ENERGY SOURCES - w zawieszeniu od 2015 r. 914494397

Zofia.Lendzion-Bielun@zut.edu.pl

dr hab. inż. Zofia Lendzion-Bieluń
8 Studenckie Koło Naukowe Synteza 914494103

Halina.Kwiecien@zut.edu.pl

dr hab. inż. Halina Kwiecień, prof. nadzw.
9 Studenckie Koło Naukowe Zapachowej Jakości Powietrza 914494519

kzjp@zut.edu.pl

prof. dr hab. inż. Joanna Kośmider; dr inż. Małgorzata Friedrich