Konferencje naukowe

4. Międzynarodowy Kongres Morski Młodych 04.04.2016 13:15

7-8 czerwca 2016r. w Szczecinie

Dwudniowa konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz młodych pracowników naukowych z Polski i z Europy, którzy zajmują się gospodarką morską.

4. Międzynarodowy Kongres Morski Młodych jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie wśród środowisk akademickich tematyka szeroko pojetej gospodarki morskiej, zarówno w Polsce jak i w Europie. Przedsięwzięcie pozwoli propagować wiedzę z zakresu prawa morskiego, ochrony środowiska, logistyki, rybołówstwa, rybactwa, przemysł przetwórczego, energetyki i innych dziedzin, które w dobie rozwoju gospodarczego podlegają coraz częstszym dyskusjom.

Cele:

1. Wymiana doświadczeń i wiedzy z dziedziny gospodarki morskiej.
  2. Nawiazanie nowych kontaktów z uczelniami.
  3. Promocja Miasta Szczecina.
  4. Propagowanie wiedzy o gospodarce morskiej, rybactwie, rybołówstwie, żegludze morskiej i śródlądowej, ochronie środowiska i przepisach morskich wśród środowisk akademickich.
  5. Możliwość określenia obecnego stanu gospodarki morskiej oraz analiza kierunków rozwoju.

Koszt uczestnictwa: 150 zł. Opłata obejmuje:

• udział w obradach (wystąpienie lub poster)
  • materiały konferencyjne
  • przerwy obiadowe i kawowe

UWAGA! Uczestnicy Kongresu Młodych maja darmowy wstep na Miedzynarodowy

Kongres Morski w dniach 8-10 czerwca.

Wszelkie pytania i chec udziału prosimy kierowac na adres mlodzi@kongresmorski.pl

lub pod numer 512 237 699, www.kongres-morski.pl