Terminy - studia stacjonarne I stopnia

HARMONOGRAM NABORU NA STUDIA STACJONARNE PIERWSZEGO STOPNIA ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ OD SEMESTRU ZIMOWEGO 2018/2019

I. REKRUTACJA W PIERWSZYM TERMINIE

rejestracja internetowa na kierunki: architektura i urbanistyka,

21.05.– 17.06.2018 r.

rejestracja internetowa na pozostałe kierunki studiów  21.05.-08.07.2018 r.

sprawdzian umiejętności plastycznych na kierunkach: architektura i urbanistyka,

25-26.06.2018 r.

ogłoszenie wyników sprawdzianu umiejętności plastycznych na kierunkach: architektura i urbanistyka,

28.06.2018 r.

ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia oraz list kandydatów rezerwowych

11.07.2018 r.

składanie kompletu dokumentów przez kandydatów

12– 20.07.2018 r.

ogłoszenie list kandydatów przyjętych na studia,
 list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia z list rezerwowych

24.07.2018 r.

składanie kompletu dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia z list rezerwowych

24– 27.07.2018 r.

ogłoszenie wyników rekrutacji

03.08.2018 r.

II. REKRUTACJA W DRUGIM TERMINIE

1)  W przypadku gdy liczba kandydatów przyjętych na studia w pierwszym terminie rekrutacji nie wyczerpie limitu przyjęć na dany kierunek studiów, przewodniczący Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej na wniosek wydziałowych komisji rekrutacyjnych podejmuje decyzję o ogłoszeniu drugiego terminu rekrutacji.

Rekrutacja w drugim terminie zostanie ogłoszona w Internecie oraz na tablicach ogłoszeń Uczelni w przypadku studiów: pierwszego stopnia stacjonarnych do 06.08.2018 r.

2)  W rekrutacji w drugim terminie przyjęcia na studia odbywają się zgodnie z kolejnością składania przez kandydatów kompletu dokumentów, po uprzednim zarejestrowaniu się w Internetowym Systemie Rekrutacji.

rejestracja internetowa

do 25.09.2018 r.

składanie kompletu dokumentów przez kandydatów

do 26.09.2018 r.

ogłoszenie wyników rekrutacji

27.09.2018 r.

3)  Jeżeli zostanie ogłoszona rekrutacja w drugim terminie na kierunki studiów pierwszego stopnia: architektura i urbanistyka, projektowanie architektury wnętrz i otoczenia, kandydaci przystępują do sprawdzianu umiejętności plastycznych, którego termin określi przewodniczący Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej, na wniosek wydziałowych komisji rekrutacyjnych.

III. SKŁADANIE DOKUMENTÓW I ODWOŁANIE OD DECYZJI WYDZIAŁOWEJ KOMISJI REKRUTACYJNEJ

1) Kandydat na studia składa dokumenty w siedzibie wydziałowej komisji rekrutacyjnej, właściwej dla kierunku studiów, zgodnie z terminami rekrutacji.
2) Od decyzji wydziałowej komisji rekrutacyjnej służy kandydatowi odwołanie do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej, składane w terminie 14 dni od dnia doręczenia decyzji.