Studenci! Już po raz kolejny, pokażmy, że potrafimy pomagać! Rok temu w ramach Komitetu "Student Studentowi Bratem" zbieraliśmy środki dla Naszego przyjaciela Eryka który doszedł już obecnie do pełnej sprawności.

Dziś Naszej pomocy potrzebuje malutki Lucjan, urodzony w tym roku synek absolwentów Wydziału Budownictwa i Architektury. Zmaga się on chorobą stawu piszczelowego, która może doprowadzić do amputacji Jego nogi.

Potrzeby są duże a czas nagli- dlatego też łączymy siły! Pomogliśmy Erykowi, zróbmy wszystko by pomóc małemu Luckowi :).

Sprzedaż ciasta i zbiórka będzie przeprowadzona na wydziałach:
Informatyki, Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Ekonomicznym, Elektrycznym, Nauk o Żywności i Rybactwa, Techniki Morskiej i Transportu, Budownictwa i Architektury, Biotechnologii i Hodowli Zwierząt, Technologii i Inżynierii Chemicznej

Loteria fantowa zostanie przeprowadzona na Wydziale Budownictwa i Architektury.

Zapraszajcie znajomych, dołączajcie do wydarzenia, udostępniajcie je, a my już niedługo podamy dokładny plan zbiórki, loterii i licytacji :)

W linku poniżej możecie poznać Naszego potrzebującego szkraba:

www.siepomaga.pl
<wbr />lucek

Bądźcie też na bieżąco dzięki fanpage:

www.facebook.com
<wbr />LucusGrzesik/

Do zobaczenia na wydziałach.