Inż. Karolina Opała i inż. Mateusz Weisbrodt, studenci WTiICh, stypendystami MNiSW za wybitne osiągnięcia naukowe 20.12.2018 11:49

Mamy zaszczyt poinformować, że dwoje studentów Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej zdobyło STYPENDIUM MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE na rok akademicki 2018/2019:

• PANI INŻ. KAROLINA OPAŁA, studentka studiów drugiego stopnia na kierunku Nanotechnologia
  • PAN INŻ. MATEUSZ WEISBRODT, student studiów drugiego stopnia na kierunku Technologia Chemiczna

Pani inż. Karolina Opała pracuje w Katedrze Fizykochemii Nanomateriałów pod opieką Pani prof. dr hab. Ewy Mijowskiej oraz Pana dr inż. Krzysztofa Cendrowskiego.

Pan inż. Mateusz Weisbrodt pracuje w Instytucie Technologii Chemicznej Organicznej pod opieką Pani dr hab. inż. Agnieszki Kowalczyk.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!