Informacje bieżące

"Własna firma - Twoją przyszłością" - szkolenia, doradztwo i wsparcie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej 11.05.2010 09:52

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości organizuje spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie „WŁASNA FIRMA – TWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ - szkolenia, doradztwo i wsparcie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej”.

Projekt ten skierowany jest do studentów i absolwentów ZUT w Szczecinie, Politechniki Szczecińskiej i Akademii Rolniczej do 35 lat. W ramach projektu możliwe jest uzyskanie wsparcia w zakresie szkolenia i doradztwa przygotowującego do  założenia działalności gospodarczej oraz otrzymanie jednorazowej dotacji w wysokości do 30 tys. zł (na  średnim poziomie około 25 tys. zł) na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz wsparcia pomostowego przez pół roku w kwocie 1000 zł miesięcznie.

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie odbędzie się  dnia 14.05.2010r. (piątek) o godzinie 10:00 w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości ZUT w Szczecinie przy ul. Janosika 8 w pokoju 103.

Bliższe informacje na temat projektu znajdują się na stronie: www.wlasnafirma.zut.edu.pl.