Przypominamy o ankiecie nt. warunków pracy i zatrudnienia w ZUT 09.11.2018 14:18

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie już od dwóch lat znajduje się w gronie instytucji, które mogą posługiwać się prestiżowym wyróżnieniem ‘HR Excellence in Research’.

Odznaczenie to jest nadawane instytucjom, które decydują się postępować zgodnie z zapisami Europejskiej Karty Naukowca oraz Kodeksu Postępowania przy Rekrutacji Pracowników Naukowych.

W tej chwili Uczelnia jest na etapie opracowywania sprawozdania do Komisji Europejskiej na temat postępów we wdrażaniu zapisów zamieszczonych w Karcie i Kodeksie.

W związku z tym opracowana została ankieta, za pomocą której chcemy poznać Państwa zdanie na temat warunków pracy i zatrudnienia w ZUT.

Skierowana jest ona do pracowników naukowo-dydaktycznych oraz doktorantów.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie potrwa około 10 minut. Należy ją uzupełnić do 30 listopada 2018 r.

Wypełnić ją można tylko raz z jednego urządzenia: komputera, telefonu lub tabletu.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy z Panią Edytą Pazurą-Umecką: epazura@zut.edu.pl.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety!