7th Conference on Non-integer Order Calculus and its Applications 20.08.2015 11:14

Wydział Elektryczny serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w 7th Conference on Non-integer Order Calculus and its Applications

RRNR'2015 (od nazwy pierwszej edycji „Rachunek Różniczkowy Niecałkowitego Rzędu"), która odbędzie się w dniach 28–29 sierpnia 2015 r., w Audytorium im. prof. S. Skoczowskiego w budynku Wydziału przy ul. 26 Kwietnia 10.

Konferencja organizowana wcześniej w Łodzi, Częstochowie, Białystoku, Warszawie, Krakowie i Opolu, od roku 2013 objęta jest patronatem naukowym Komitetu Automatyki i Robotyki PAN. Materiały konferencyjne wydawane są w formie książkowej w wydawnictwie Springer w ramach serii Lecture Notes in Electrical Engineering, indeksowanej przez ISI Proceedings, EI-Compendex, SCOPUS, MetaPress, Springerlink.

W konferencji weźmie udział ok. 40 osób z całej Polski, czołowych badaczy zajmujących się problematyką  rachunku różniczkowego niecałkowitego rzędu i jego zastosowaniami.

Więcej szczegółów na stronie www.rrnr.zut.edu.pl