AKADEMIA TESTOWANIA - II edycja 09.04.2018 12:33

Firma GRYFTEC Embedded Systems zaprasza na II edycję szkolenia - Akademia testowania.

Oferta skierowana jest do studentów i absolwentów kierunków związanych z IT:

• Automatyka i robotyka
  • Mechatronika
  • Informatyka
  • oraz kierunków pokrewnych.

II edycja Akademii testowania startuje 09.V.2018r
Spotykamy się raz w tygodniu o godz. 17:00 w siedzibie naszej firmy GRYFTEC.  Poszczególne moduły poprowadzą najlepsi testerzy, którzy pokażą Ci jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Firma GRYFTEC ma wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu i testowaniu urządzeń mikroprocesorowych. Testuje urządzenia we współpracy z międzynarodowymi firmami na rynkach urządzeń morskich. Poprzez szkolenia pragnie przekazać Ci swoją wiedzę i wspierać twoją karierę w dziedzinie testowania.

Jesteś kreatywny, lubisz poznawać nowe technologie, ciekawi Cię tematyka związana z testowaniem? Już dziś wyślij swoje zgłoszenie, dołącz do grona uczestników i sprawdź się w roli testera.
Ilość miejsc ograniczona!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę GRYFTEC.