Industrial bridge 2017 02.11.2017 11:41

23.11.2017 w siedzibie RCIiTT w Szczecinie odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna Industrial Bridge kierowana do firm i instytucji z branż morskiej, stalowej/metalowej oraz transportu i logistyki.

Impreza jest pomyślana, jako wydarzenie cykliczne odbywające się co dwa lata. Pierwsza edycja miała miejsce w roku 2015 i nie obejmowała jeszcze transportu i logistyki. Udział jest bezpłatny.

Strona tegorocznej imprezy wraz z listą dotychczas zarejestrowanych uczestników.

Dla porównania, strona Industrial Bridge 2015.

Zapraszamy do uczestnictwa i rejestracji również naukowców ZUT. Profile naukowców ZUT będą widoczne pod nazwą poszczególnych wydziałów ZUT, jak można zobaczyć na przykładzie Wydziału Informatyki. W razie potrzeby prosimy o kontakt z RCIiTT: p. Tomasz Łyżwiński, 91 449 43 91, tlyzwinski@zut.edu.pl.