IT Academic Day 2015 Szczecin 23.11.2015 13:54

Wielkie wydarzenie z branży IT już wkrótce na Wydziale Informatyki ZUT.

Konferencja IT Academic Day 2015 Szczecin organizowana przez "Grupę .NET" odbędzie się 1 grudnia, start o godz. 8:00.

Na scenie zobaczymy prelegentów z Microsoft, Asseco Poland i innych firm, w tym BLStream, Sagra, Mobica, TIETO, czy DGS Poland. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, bo przekrój tematów, będzie ogromny, zaczynając od Universal Windows Platform Apps oraz AngularJS przez tematy Open Source MS Azure i Linux, aż po C++.

Organizatorzy zapewniają nagrody dla aktywnych uczestników wydarzenia, a wśród nich: smartfony, dyski zewnętrzne i powerbanki. Dodatkowo będzie można wygrać licencje Construct2, książki wydawnictwa Helion, prenumeratę magazynu Programista, a także kupony na szkolenia ze Strefy Kursów. Podczas przerwy uczestniczy będą mogli zaspokoić głód, kosztując przepysznej pizzy. A to jeszcze nie wszystko! Zapraszamy na stronę wydarzenia.

Szczegóły i link do rejestracji pod adresem www.itad.zut.edu.pl