IT Academic Day - zdobądź wiedzę, poznaj ciekawych ludzi, wygraj nagrody 25.11.2014 09:13

IT Academic Day to cykl konferencji informatycznych organizowany na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .NET i Grup IT skierowany do uczniów szkół średnich, studentów oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi technologiami.

Udział w nim to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft.  Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w barwnym świecie technologii Microsoft.

Dla wszystkich uczestników konferencji przewidujemy mnóstwo przydatnej wiedzy jaką przyniosą nam wyjątkowe prelekcje. Prócz bezcennych wykładów będzie można korzystać z atrakcji na terenie budynku na czas wydarzenia – gry i turnieje planszowe, strefa Xbox, konsole oraz obejrzenie osiągnięć studentów w postaci np. aplikacji napisanych na Kinect, .
Dla osób, które zdążą się zapisać na wydarzenie poprzez portal CodeGuru główną atrakcją będzie możliwość wylosowania nagrody głównej, jak i innych nagród wartych uwagi: telefon serii Lumia, książki wydawnictwa Helion, prenumeraty online magazynu Programista, czy też licencja PersonalEdition ufundowana przez firmę SCIRRA – producenta narzędzia Construct 2. Prócz nagród osoby zarejestrowane będą miały przyjemność poczęstowania się przepyszną pizzą.
Nie zabraknie nam również energii, którą dostarczy Red Bull Energy Drink.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapisać się bezpłatnie na portalu CodeGuru: bit.ly/1pJUnpW

Agenda wydarzenia:

• 8.00-9.00    Rejestracja
  • 9.00-9.15    Otwarcie
  • 9.15-10.00    Rafał Czupryński - "Po co mi studia?"
  • 10.05-11.05    Łukasz Żmudziński - "Zarządzanie projektami i ImagineCup"
  • 11.10-11.55    Agata Turek - "Startupy, inwestorzy, lean business canvas"
  • 12.00-13.15    Sylwia Ptaszek-Pydyn - "Microsoft Azure - bezpieczne czy nie?"
  • 13.15-13.55    Lunch (dla osób zapisanych na wydarzenie na portalu CodeGuru)
  • 14.00-14.30    Bank Pekao S.A.
  • 14.35-15.35    Małgorzata Świadek - "Zarządzanie procesami biznesowymi za pomocą narzędzi informatycznych. Nowoczesne rozwiązania klasy iBPM"
  • 15.40-16.25    Michał Smereczyński - "Microsoft czy Open Source – wybieram jedno i drugie"
  • 16.30-17.00    Maciej Prósiński - "Jak uczyć się poprzez gry?"
  • 17.00-17.30    Konkursy (dla osób zapisanych na wydarzenie na portalu CodeGuru)
  • 17.30-18.00    Rozstrzygnięcie konkursów + zakończenie

Data: 2 grudnia 2014 roku
Miejsce: Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, ul. Żołnierska 52 (nowy budynek),
aula 126 (1 piętro) i 227 (2 piętro | retransmisja z auli 126) – prelekcje
sala 100 (Gry planszowe)
sala 121 (strefa Xbox + konsole)
hol na parterze - stoiska partnerskie, rejestracja
Organizator: Grupa.NET, Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie
Partnerzy: Microsoft, Asseco Poland, Edesignes.pl, Klaster.it, Brandoo, Technopark Pomerania, Fundacja Netcamp, Bank Pekao, Pracuj.pl, Programista, Helion SA.

Więcej na stronie: itad.zut.edu.pl