Już 25 listopada 2015 r. Targi Pracy KARIERA 2015 17.11.2015 11:14

Uczelniane Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy KARIERA 2015, które będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej w godzinach od 10.00 do 15.00.

Targi skierowane są do wszystkich studentów i absolwentów naszej uczelni.

Swój udział w imprezie zgłosiło 33 wystawców. Podczas targów będzie można skorzystać z porad doradców zawodowych oraz doradcy ds. przedsiębiorczości i inspektora PIP w zakresie abc młodego pracownika.

Targom towarzyszy warsztat pt. „Zasady programowania w językach kompilowanych” oraz „Podstawy składni języka C++ i struktura programów” przeprowadzony przez Consultanta z firmy MOBICA – sponsora Targów Pracy KARIERA 2015.

Ponadto do usług zainteresowanych będzie gotowa wizażystka, która udzieli porad w zakresie dress code na rozmowę kwalifikacyjną.

Więcej informacji na www.targipracy.zut.edu.pl