Konferencja pt."Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu" 06.04.2016 10:23

Zapraszamy naukowców, studentów, rolników, przedsiębiorców, samorządowców oraz osoby prywatne zainteresowane OZE

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi wraz z Urzędem Marszałkowskim i Międzynarodowymi Targami Szczecińskimi  serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką OZE do udziału w dziewiątej edycji konferencji pt."Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu".

Konferencja odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2016 i będzie towarzyszyć targom BUD-GRYF ENERGIA organizowanym na terenie MTS.

Tegoroczna konferencja adresowana jest do szerokiego grona odbiorców: naukowców, studentów, rolników, przedsiębiorców, samorządowców oraz osób prywatnych zainteresowanych OZE. Udział w konferencji i targach jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej:
mts.pl/pl/kalendarz-imprez/rok-2016/kalendarz-targow/bud-gryf/informacje-ogolne/konferencja-oze/