Konkurs "Teraz Polska Promocja i Rozwój" przedłużony! 21.10.2016 10:05

Trwa jubileuszowa X edycja konkursu prac magisterskich „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 26.10.2016 r. Na laureatów konkursu czekają nagrody o łącznej wartości ok. 50.000 zł, publikacje i staże.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” po raz dziesiąty zorganizowała konkurs na najlepszą pracę magisterską dotyczącą szeroko rozumianej promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski. Na zwycięzców czekają nagrody główne oraz nagrody specjalne o łącznej wartości ok. 50 000 zł. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w e-booku „Teraz Polska Promocja i Rozwój”.  Zgłoszenia można przesyłać do 26 października 2016 r.

"W tym konkursie nie chodzi o sztukę dla sztuki i pisanie do szuflady, a o oryginalne, autorskie prace, które mogą zostać wdrożone przez biznes czy instytucje "– mówi dr Jarosław Górski, współtwórca konkursu, przewodniczący Komisji Kwalifikacyjnej.  "Zajmujemy się szeroko rozumianą konkurencyjnością Polski. Wśród prac, które do nas trafiają, dominują te z dziedziny marketingu narodowego, promocji turystycznej i gospodarczej" – dodaje.

Na przestrzeni ostatnich 9 lat do konkursu wpłynęło ponad 600 prac magisterskich z kilkudziesięciu uczelni publicznych i niepublicznych z całej Polski, a blisko 100 z nich zostało nagrodzonych. Dotychczasowi laureaci podkreślają, że konkurs otwiera drzwi do kariery zawodowej.

Pracę magisterską może zgłosić uczestnik lub szkoła wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora. Kompletne zgłoszenie powinno zawierać:

• poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy;
  • pracę magisterską na płycie CD/DVD lub nośniku USB;
  • streszczenie pracy;
  • notkę biograficzną autora;
  • kopię dyplomu lub potwierdzenie ukończenia studiów wyższych;
  • kopię promotorskiej recenzji pracy.