Obowiązki przedsiębiorstw wynikające z rozporządzenia REACH i CLP w świetle zmian w 2018 roku 29.08.2016 13:34

Ośrodek Enterprise Europe Network działający w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Obowiązki przedsiębiorstw wynikające z rozporządzenia REACH i CLP w świetle zmian w 2018 roku”, które odbędzie się 19 września 2016 r. w godzinach 8:45 – 15:30 w siedzibie RCIiTT, ul. Jagiellońska 20-21 w Szczecinie. W trakcie szkolenia dr Monika Wasiak-Gromek, naczelnik Wydziału Krajowego Centrum Informacyjnego ds. REACH i CLP w Biurze do Spraw Substancji Chemicznych, poruszy tematy:

• rozporządzenie REACH i rejestracja substancji w 2018 r.;
  • obowiązki dalszych użytkowników;
  • karta charakterystyki;
  • rozporządzenie CLP.

Więcej informacji na temat szkolenia wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne pod adresem: www.innowacje.zut.edu.pl/index.php/pl/Transfer_technologii/11,1380 .