Program Erasmus+: trzeci nabór na zagraniczne praktyki zawodowe w roku 2015/2016 08.10.2015 14:12

UWAGA: w ramach naboru zakłada się sfinansowanie ok. 3 praktyk studenckich oraz ok. 4 praktyk absolwenckich.

Dział Kształcenia, Sekcja Współpracy z Zagranicą informuje o uruchomieniu trzeciego naboru wniosków na zagraniczne wyjazdy stypendialne na praktyki zawodowe (praktyki studenckie i absolwenckie) realizowane w roku akademickim 2015/2016 (Program Erasmus+).

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl.
Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego należy składać u Koordynatorów Wydziałowych w terminie do 6 listopada 2015.