Propozycja założeń przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, tzw. Ustawa 2.0. 06.04.2017 11:22

JM Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie dr. hab. inż. Jacek Wróbel, prof. nadzw. uprzejmie zaprasza wszystkich pracowników na spotkanie, które odbędzie się  w dniu 24 kwietnia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 13.00 w Auli  Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii przy al. Piastów 45 w Szczecinie  na temat propozycji założeń przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, tak zwanej Ustawy 2.0. W spotkaniu będzie uczestniczyć Pani prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, która została 21 września 2016 roku powołana przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na członka Rady Narodowego Kongresu Nauki.