Rozwiązania energetyczne dla jednostek finansów publicznych – zaproszenie na szkolenie 06.10.2015 13:03

W dniach 15-16 października 2015r. zapraszamy na szkolenie dla jednostek sektora finansów publicznych w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii i finansowania inwestycji w oze w sektorze finansów publicznych oraz zamówień publicznych na dostawy gazu i energii.

Podczas dwudniowego szkolenia dowiedzą się Państwo, jakie odnawialne źródła energii można wykorzystywać w obiektach użyteczności publicznej, gdzie szukać środków na finansowanie tych inwestycji oraz jak należy przygotowywać i przeprowadzać zamówienia publiczne na dostawę energii elektrycznej i gazu.

Szkolenie realizowane będzie w Ośrodku Szkoleniowo-Badawczym w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi  pod Szczecinem.

Koszt udziału w szkoleniu 150zł/dzień szkoleniowy.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegów w Ośrodku w Ostoi.

Program szkolenia (format:  pdf, rozmiar:  173 kB) oraz formularz zgłoszeniowy (format:  doc, rozmiar:  4,85 MB) znajdziecie Państwo w załączniku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 91-483 47 22 lub kontakt mailowy: beata.kielczyk@zut.edu.pl.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.oze.szczecin.pl.