Rusza projekt Uniwersytetu Trzeciego Wieku w wersji Technologicznej 16.03.2017 10:29

Inauguracja oraz pierwsze zajęcia odbędą się 17 marca o godzinie 12.00 w Centrum Dydaktyczno - Badawczym Nanotechnologii.

Pierwszy wykład wykład wygłosi sam Rektor ZUT prof. Jacek Wróbel.  Uczelnia przygotowała bogatą ofertę zajęć na  seniorów, na wszystkich wydziałach uczelni. Są to głównie zajęcia w laboratoriach oraz pokazy i warsztaty. Program obejmuje 10 zjazdów dla każdego z wybranych siedmiu działających w województwie UTW (w Szczecinie, Gryficach, Trzebiatowie, Kamieniu Pomorskim, Myśliborzu, Wałczu oraz Golczewie). Łącznie w projekcie weźmie udział ponad 250 seniorów. Koordynatorem projektu jest Biuro Promocji ZUT. Wartość dofinansowania wynosi 280 tys złotych, projekt będzie realizowany do końca roku.
Więcej  informacji na www.utw.zut.edu.pl