Staż w Dziale HR - home.pl szuka talentów! 18.05.2015 11:01

Czy chcesz rozpocząć podróż życia w najlepszym towarzystwie? Chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy podzielają naszą internetową pasję! Z naszą pomocą postawisz swoje pierwsze kroki w biznesowym świecie i weźmiesz udział w projekcie, który zostanie wdrożony przez home.pl!

Czego możesz się od nas nauczyć? W czym weźmiesz udział?

• Pokażemy Ci jak prowadzić profesjonalny proces rekrutacji – od etapu przygotowania ogłoszenia, przez analizę spływających aplikacji, po prowadzenie rozmowy rekrutacyjnej oraz udzielania informacji zwrotnej po rozmowie.
  • Dowiesz się jak buduje się programy szkoleń wewnętrznych, na czym polega rola Trenera wewnętrznego i jak wygląda proces wdrażania nowych pracowników do firmy.
  • Weźmiesz udział w projekcie, który pokaże Ci jak buduje się markę pracodawcy na rynku pracy.

Jak będzie wyglądał staż?

• staż odbędziesz w Dziale HR,
  • przez cały okres stażu będziesz mieć swojego opiekuna lub opiekunów stażu, którzy będą Twoim mentorami,
  • na początku zaprosimy Cię na szkolenia z zakresu tematyki Twojego stażu oraz szkolenia związane z funkcjonowaniem firmy,
  • później będziesz wykonywać zadania z zakresu swojej dziedziny przygotowane dla Ciebie przez opiekunów,
  • oraz razem z pozostałymi stażystami – realizować wspólny projekt, który zaprezentujecie przed opiekunami stażu oraz Zarządem.
  • wszyscy stażyści będą zatrudnieni w oparciu o umowę zlecenia,
  • szkolenia i zadania będziemy realizować od poniedziałku do piątku przez około 6 godzin dziennie,
  • … a poza tym mamy własną kawiarnię, dwie konsole do gier, piłkarzyki oraz płatki śniadaniowe i owoce dla wszystkich!

W sumie, to można stąd nie wychodzić ;)

Kogo szukamy? Aplikuj na staż jeśli:

• interesujesz się tematami HR i masz wiedzę na temat narzędzi HR-owych,
  • masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz cechuje Cię wysoka empatia,
  • jesteś osoba nastawioną na realizację celu i bardzo samodzielną,
  • nigdy nie mówisz „nie da się”,
  • masz poczucie humoru, jesteś towarzyski i otwarty na innych,
  • chcesz przeżyć najciekawsze wakacje w życiu!

Co trzeba zrobić żeby do nas dołączyć?

Przygotuj swoje i CV oraz opracuj odpowiedź na jedno z zadań konkursowych:

1. Stwórz ogłoszenie rekrutacyjne home.pl, które przyciągnie kreatywne, doświadczone i  bardzo samodzielne osoby na stanowisko Copywritera. Forma, treść i wygląd ogłoszenia zależą od Ciebie.
  2. Zaproponuj pomysł na kreatywną kampanię rekrutacyjno-marketingową zachęcającą do aplikowania do home.pl Administratorów Systemów Informatycznych (zajmują się bieżącą administracją serwerami Unix/Linux, usługami hostingowymi oraz urządzeniami sieciowymi). Przedstaw jej założenia, konieczne przygotowania i zakładany budżet.
  3. Przygotuj szkolenie wdrożeniowe dla każdego nowego pracownika home.pl (niezależnie od realizowanych zadań), które będziemy przeprowadzać w pierwszym dniu pracy. Temat szkolenia to: „Co my tutaj właściwie robimy i dla kogo, czyli oferta home.pl w pigułce”.

Na Twoją aplikację (czyli CV i rozwiązanie jednego, wybranego przez Ciebie zadania konkursowego) czekamy najpóźniej do 21 maja 2015 r. do godziny 23:59.

Staż trwać będzie od 01 lipca 2015 do 21 września 2015.

Rekrutację prowadzi Karolina z Zespołu HR. Jeśli masz pytania napisz do mnie: karolina.kowal@home.net.pl

Dowiedz się więcej o nas na www.welcome.home.pl