Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia dla mgr inż. Małgorzaty Aleksandrzak, doktorantki z Zakładu Nanotechnologii 12.12.2014 10:53

Miło nam poinformować, że w dniu 11 grudnia 2014 r. mgr inż. Małgorzata  Aleksandrzak, doktorantka z Zakładu Nanotechnologii  (Instytut Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska) na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej została wyróżniona przyznaniem stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2014/2015.

Rektorzy polskich uczelni przedstawili Ministrowi Nauki i Szkolnictwa Wyższego 3461 wniosków o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia, w tym 815 wniosków za osiągniecia doktorantów. Ocena wniosków została dokonana przez zespół składający się z ekspertów reprezentujących osiem obszarów nauki i sztuki powołanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.  Pani mgr inż. Małgorzata Aleksandrzak jest jedyną doktorantką województwa zachodniopomorskiego, która otrzymała Stypendium Ministra.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja na temat stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015 dla studentów i doktorantów dostępna jest na stronie internetowej: www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/stypendia-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-dla-studentow-i-doktorantow-za-wybitne-osiagniecia-na-rok-akademicki-2014-2015.html