Sukces drużyny z Wydziału Elektrycznego w turnieju siatkówki 25.04.2016 11:10

Na hali sportowej w dniu 19 kwietnia 2016 r. rozegrano I Międzywydziałowy Turniej ZUT w siatkówce mieszanej /mixty/ o puchar Prezesa AZS ZUT .

W turnieju brało udział 10 drużyn,  po dwie z WI, WBiHZ i WTMiT / regulamin dopuszczał udział dwóch drużyn z wydziału / oraz z WE , WNOŻiR i WTiICH.  Frekwencja dopisała, w zawodach uczestniczyło około 100 studentek i studentów. Mecze przebiegały w sportowej atmosferze z zachowaniem zasad fair play. Zawodnicy w przerwach między meczami mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku.
Na koniec zawodów w emocjonującym finale zwyciężyła drużyna z Wydziału Elektrycznego w składzie: Joanna Strażnikiewicz, Marta Czernicka, Dominika Ciołek, Marcin Augustyniak, Michał Matera i Patryk Dębowski. II miejsce zajął zespół z WTMiT. W meczu o III miejsce zespół  z WNOŻiR pokonał drużynę z WBiHZ. W związku z tak dużym zainteresowaniem studentów grą w siatkówkę organizatorzy planują przeprowadzenie kolejnego   turnieju  jesienią br.

Na zdjęciu stoją od lewej: Michał Matera, Marcin Augustyniak, Joanna Strażnikiewicz, Marta Czernicka , w rzędzie dolnym od lewej : Dominika Ciołek i Patryk Dębowski.

Finaliści turnieju.

Zdjęcia: Zbigniew Pawlak