Sukces Studenckiego Koła Naukowego Hodowców Zwierząt Przeżuwających „Taurus” 28.04.2015 14:17

Jest mi miło poinformować, że 14 kwietnia 2015 roku, studenci Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie Pani Magdalena Skibicka oraz Pan Wojciech Majsakowski ze Studenckiego Koła Naukowego Hodowców Zwierząt Przeżuwających „Taurus” zajęli II miejsce w sesji referatowej „Biologia i hodowla zwierząt” na XII Międzynarodowym Seminarium Studenckich Kół Naukowych, pt. „Środowisko-Zwierzę-Produkt”, które było organizowane przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

Studenci wygłosi referat na temat Wpływu preparatu typu drink poporodowy na występowanie hipokalcemii u starszych krów po porodzie.

Studenckie Koło Naukowe Hodowców Zwierząt Przeżuwających „Taurus” działa przy Katedrze Nauk o Zwierzętach Przeżuwających na Wydziale Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT. Opiekunem naukowym koła jest Pani dr hab. Ewa Czerniawska-Piątkowska

Autorem zdjęć jest Pan mgr Jacek Piasecki