Test bazy BioOne 02.03.2015 09:44

Biblioteka Główna zaprasza do testowania bazy BioOne, oferującej czasopisma elektroniczne z zakresu poniższej tematyki:

agronomia, biochemia i biologia molekularna, biofizyka, biologia, biologia ewolucyjna, biologia komórkowa, biologia morska i słodkowodna, biologia reprodukcyjna, edukacja, ekologia, entomologia, genetyka i dziedziczenie, geografia fizyczna, geologia, inżynieria, leśnictwo, limnologia, mikrobiologia, nauki o roślinach, nauki o środowisku, ornitologia, paleontologia, parazytologia, radiologia, medycyna nuklearna, rolnictwo, nauki o zwierzętach, rybołówstwo, weterynaria, zoologia.

BioOne jest platformą skupiającą 184 tytuły czasopism od różnych towarzystw naukowych oraz wydawców z całego świata (łącznie 140). Wiele z nich jest indeksowanych przez ISI Thomson Reuters.

Dostęp do bazy:  www.bioone.org

Lista czasopism dostępnych w  bazie

Przewodniki i materiały szkoleniowe

Baza jest dostępna z komputerów w sieci uczelnianej oraz z komputerów domowych w ramach VPN do 31 maja 2015 r.