Wyniki I ETAPU
XII Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
„Sukces transformacji polskiej gospodarki w spojrzeniu młodego pokolenia”
dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016
Nr zespołu | Nazwisko | Imię | Szkoła | Ocena cząstkowa | Ocena końcowa | |||||
Wyjątko- wość, zauwa- żalność | Pomy- słowość | Trafność | Wartość edukacyjna | Przedstawienie informacji ekonomicznych | Umiejętność wyciągania wniosków | (max 20 pkt) | ||||
1. | Kaczmarek | Paulina | ZSP. im Czesława Miłosza w Gryficach | 3 | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 | 18 |
Drelich | Michał | |||||||||
2. | Misiewicz | Antonina | II Liceum Ogólnokształcące w Nowogardzie | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 17 |
Pasik | Klaudia | |||||||||
3. | Dąbrowska | Ilona | ZSP. im Czesława Miłosza w Gryficach | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 16 |
Stawicka | Olga | |||||||||
4. | Bladoszewski | Kamil | XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 16 |
Papliński | Krzysztof | |||||||||
5. | Jurga | Wojciech | LO VI im. Stefana Czarnieckiego w Szczecinie | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 | 15 |
Germanowicz | Aleksander | |||||||||
6. | Kołakowska | Sandra | Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 15 |
Jurkiewicz | Małgorzata | |||||||||
7. | Biniecka | Aleksandra | II Liceum Ogólnokształcące w Nowogardzie | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 14 |
Jurczyk | Natalia | |||||||||
8. | Chrzanowski | Mateusz | Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 13 |
Chliszcz | Szymon | |||||||||
9. | Rozmarynowska | Monika | V Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 11 |
Ciesiołkiewicz | Dominik | |||||||||
10. | Pomiau | Daniel | Zespół Szkół w Złocieńcu | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 11 |
Sewerynowicz | Martyna | |||||||||
11. | Pokrywka | Szymon | Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Szczecinie | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 10 |
Sapiecha | Szymon | |||||||||
12. | Papielarska | Kamila | Zespół Szkół w Lipianach | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Brejczak | Natalia |
Informujemy że do II etapu konkursu, który odbędzie się 9 kwietnia, zakwalifikowano 10 zespołów.
Gratulujemy uczestnikom i ich nauczycielom.