V Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach 26.11.2014 12:48

KU AZS ZUT gorąco zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników ZUT do udziału w V Międzywydziałowych Mistrzostwach ZUT w Szachach. Mistrzostwa odbędą się w sobotę, 6 grudnia br. w godzinach 10:00-15:30 w Czytelni Biblioteki Głównej ZUT przy ul. Ku Słońcu 140.

Podczas turnieju będą prowadzone dwie klasyfikacje: indywidualna oraz wydziałowa – uczestnicy będą walczyć o puchar dla swojego wydziału oraz o uczestnictwo w zbliżających się Akademickich Mistrzostwach Polski.

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju (od godz. 9:15 do 9:45).

Szczegóły dostępne są w regulaminie Mistrzostw.

Osoby zainteresowane grą w szachy zapraszamy również na zajęcia sekcji szachowej, które w bieżącym semestrze odbywają się w każdą środę o godz. 17:15 w sali szachowej w DS. nr 5 na IX piętrze.