Warsztaty naukowo-techniczne EuroTech 2015 13.04.2015 14:48

Studenckie Koło Naukowe IEEE Student Branch działające na Wydziale Elektrycznym oraz Komisja Młodzieżowa FSNT NOT w Szczecinie organizują warsztaty naukowo-techniczne EuroTech 2015.

Wyjazd ma na celu pogłębienie wiedzy technicznej i społecznej uczestników, integrację europejską i wymianę doświadczeń naukowo-technicznych oraz stworzenie płaszczyzny do dalszej współpracy naukowo-badawczej. Wyjazd składa się z części społecznej i naukowo-technicznej. Planowana jest również część krajoznawcza.

Warsztaty odbędą się w terminie 4-11 maja 2015 r. W tym czasie uczestnicy odwiedzą trzy państwa: Niemcy, Francję oraz Szwajcarię. Orientacyjny koszt udziału jednej osoby to 1 850 zł. Szczegóły wyjazdu znaleźć można na stronie: enot.pl/tresci-globalne/item/5-konkurs-z-Inzynierem-przez-Europe.

Możliwe jest uzyskanie dofinansowania kosztów wyjazdu - w tym celu należy wziąć udział w konkursie ”Z inżynierem przez Europę”. Informacje w regulaminie:  https://enot.pl/