Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie serdecznie zaprasza na Sympozjum: „OGNIWA PALIWOWE – ENERGIA I TRANSPORT – PROJEKTOWANIE, PROTOTYPOWANIE, WDRAŻANIE” 14.04.2015 10:25

Sympozjum odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2015 r. o godzinie 9:00 w RCIiTT przy ulicy Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie.

Do dyskusji zaproszeni zostali zarówno przedstawicieli biznesu: Solaris Bus & Coach SA, sunfire GmbH, ICI Caldaie, Linde Gaz,  ALMUS AG, Nedstack fuel cell technology BV, efceco, jak i instytucje przodujące w Europie w zakresie badań nad ogniwami paliwowymi: VTT Technical Research Centre of Finland Ltd, Clausthaler Umwelttechnik Institut GmbH (CUTEC), The National Research Council (CNR), European Hydrogen Association.

Sympozjum organizowane jest w ramach realizacji projektu 7PR o akronimie STAGE-SOFC i będzie prowadzone w języku angielskim.

Bliższe szczegóły oraz agenda Sympozjum znajduje się na stronie projektu STAGE-SOFC w zakładce „Events”: www.stage-sofc-project.eu

Zgłoszenia należy wysyłać do 17 kwietnia 2015 r. na adres: biuro@zielonachemia.eu, podając imię, nazwisko uczestnika, nazwę organizacji oraz adres mailowy.