Wyróżnienie członków SKN Dietetyków 10.06.2016 13:04

Na XXI Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych (XXXIII Sejmik SKN) organizowanej w dniach 19-20 maja 2016 roku przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu wyróżnienie w sekcji Technologia żywności i żywienia człowieka, otrzymały panie: Małgorzata Kostyk i Ewelina Kaźmierczak ze Studenckiego Koła Naukowego Dietetyków za doniesienie pt. „Ocena stanu odżywienia i sposobu żywienia młodzieży uprawiającej lekkoatletykę z Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie”.

Wyróżnienie uzyskane przez to koło na cyklicznie organizowanej konferencji międzynarodowej należy ocenić bardzo pozytywnie zważywszy na to, że jest to stosunkowo nowe koło i jego członkowie rozwijają praktyczne umiejętności prowadzenia badań dopiero od maja 2015 roku. Studenckie Koło Naukowe Dietetyków działa w Zakładzie Podstaw Żywienia Człowieka na Wydziale Nauk o Żywności i Rybactwa ZUT.

Opiekunami naukowymi koła są panie: dr inż.  Anna Bogacka i dr inż. Anna Sobczak-Czynsz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.