Zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 19.05.2016 11:55

Zarząd Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie w  informuje, że w  bieżącym roku akademickim jesteśmy organizatorami  imprezy sportowej – Półfinału A – Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn.

W/w  zawody odbędą się w dniach  23.05 – 25.05.2016 r. na 2 boiskach: Studium WFiS ZUT przy ul. Tenisowej 33 i  MOSiR-u przy ul. Tenisowej 38.

W  imprezie weźmie udział 10 zespołów z wyższych uczelni /z Wielkopolski, woj. kujawsko – pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego/, w sumie ok. 170 studentów-sportowców.

Jest to  kolejna ogólnopolska impreza sportowa przez nas organizowana.

Jak zwykle staramy się  zadbać o  właściwy jej przebieg i miłą atmosferę.

Zapraszamy  wszystkich sympatyków piłki nożnej do udziału w Mistrzostwach.

Bądźcie z nami podczas rywalizacji sportowej, kibicujcie reprezentacji Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Niech trybuny będą pełne, pokażmy jak bardzo kochamy piłkę nożną.

Honorowym Patronatem objął imprezę Urząd Marszałkowski Woj. Zachodniopomorskiego.

W załączeniu szczegółowy HARMONOGRAM  TURNIEJU (format:  jpg, rozmiar:  609 kB).

ZAPROSZENIE (format:  doc, rozmiar:  3,60 MB)

Do zobaczenia na Mistrzostwach!