Zaproszenie na Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu - Półfinał A. 21.01.2015 11:23

Zarząd Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie informuje, że w bieżącym roku jesteśmy organizatorami imprezy sportowej – Półfinału A – Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Mężczyzn.

W/w  zawody odbędą się w dniach  23.01 – 25.01.2015 r. na hali sportowej ZUT w Szczecinie przy ul. Tenisowej 33 i  na sali gimnastycznej Towarzystwa Salezjańskiego przy ul. Ku Słońcu 124.

W  imprezie weźmie udział 14 zespołów z wyższych uczelni  (z województwa wielkopolskiego,  kujawsko – pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego), w sumie ok. 160 studentów-sportowców.

Jest to  kolejna ogólnopolska impreza sportowa przez nas organizowana.

Staramy się  zadbać o  właściwy jej przebieg i miłą atmosferę. Zapraszamy  wszystkich sympatyków piłki nożnej do udziału w Mistrzostwach.

Prosimy o wsparcie nas w naszych staraniach poprzez  Waszą obecność na trybunach.

Bądźcie z nami podczas rywalizacji sportowej, kibicujcie reprezentacji Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i innym zespołom.

W załączeniu: szczegółowy HARMONOGRAM  TURNIEJU (format:  pdf, rozmiar:  148 kB).

Do zobaczenia na Mistrzostwach!