Obóz zapoznawczo-integracyjny dla studentów pierwszego roku Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej 03.09.2018 14:13

Studenckie Koło Naukowe Zapachowej Jakości Powietrza zaprasza studentów pierwszego roku Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej do udziału w obozie zapoznawczo-integracyjnym, który odbędzie się w dniach 6÷7.10.2018 r. w Ośrodku Dydaktyczno-Muzealnym „Świdwie” w Bolkowie k. Szczecina. Celem wydarzenia jest integracja studentów WTiICh.

W planie m.in. prezentacje na temat struktury Uczelni, Wydziału, sylwetek wykładowców, warsztaty z autoprezentacji i wystąpień publicznych, gra terenowa i ognisko integracyjne z niespodzianką (harmonogram w załączeniu).

Zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać do 4 października br. (czwartek)

Link do formularza zgłoszeniowego: drive.google.com/open

Szczegóły i pytania: