Uwaga studenci! Ważne informacje dotyczące terminów składania wniosków dla studentów ubiegających się o przyznanie pomocy materialnej w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018 24.01.2018 15:01

Podajemy terminy porządkowe składania wniosków o przyznanie pomocy materialnej w najbliższym semestrze.
Kompletne wnioski o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów proszę składać w dziekanacie do 5.03.2018 r.
Dotyczy to wszystkich studentów, również rozpoczynających studia II stopnia od 26.02.2018 r.

Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego (w tym stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości), stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogi można składać w każdym terminie.

Szczegóły: www.zut.edu.pl/zut-studenci/stypendia/terminy-skladania-wnioskow.html