Aktualności

Wielkie osiągnięcie członków SKN Prawa i Gospodarki Nieruchomościami 24.05.2013 09:59

Na XLII Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych, pt. Koła naukowe szkołą twórczego działania odbywającym się w dniach 20-22 maja, a zorganizowanym przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie studenci ZUT działający w kołach naukowych zajęli ponownie czołowe miejsca.

Przykładem jest rewelacyjny wynik członków Studenckiego Koła Naukowego Prawa i Gospodarki Nieruchomościami.

I miejsce w panelu prawa karnego, bezpieczeństwa publicznego i nauk pokrewnych zajęli Pani Barbara Michalska i Magdalena Nowińska ze Studenckiego Koła Naukowego Prawa i Gospodarki Nieruchomościami za referat pt. Profesjonalny mediator - zostań nim. Ponadto studentka Magdalena Nowińska na tej samej konferencji zajęła III miejsce w panelu interdyscyplinarnym za referat pt. Korzyści wynikające z mediacji.

Pozostali członkowie i reprezentanci tego koła studenci Barbara Friuk i Konrad Gandurski zajęli II miejsce w panelu marketingowym za referat pt. Social media w sektorze usług.

 

Opiekunem koła naukowego Prawa i Gospodarki Nieruchomościami jest dr Maciej Nowak, a koło działa przy Zakładzie Prawa i Gospodarki Nieruchomości na Wydziale Ekonomicznym ZUT.

Wszystkim studentom oraz opiekunowi serdecznie gratuluję 

 

dr Dawid Dawidowicz

Pełnomocnik Rektora ds. studenckiego ruchu naukowego