Archiwum wiadomości

Dom Studencki nr 3 przekazany do dyspozycji Wojewody Zachodniopomorskiego 15.03.2020 11:59

Prosimy wszystkich mieszkańców Domu Studenckiego nr 3 o jego opuszczenie i udanie się do stałego miejsca zamieszkania.

Zaleca się, aby wszyscy mieszkańcy akademika powrócili do stałego miejsca zamieszkania.
Osoby, które nie mogą tego zrobić z powodu np. stałej pracy zostaną zakwaterowane w innych akademikach.

Jednocześnie informujemy, że zostaną utworzone specjalne depozyty, gdzie będzie można umieścić rzeczy osobiste. Kierownictwo Domu Studenckiego nr 3 wyda wszystkim mieszkańcom kartony do spakowania rzeczy osobistych.

Rzeczy osobiste mieszkańców, którzy opuścili akademik wcześniej zostaną komisyjnie spakowane, podpisane i zaniesione do depozytu. Wśród członków komisji będzie przedstawiciel z ramienia Parlamentu Samorządu Studentów ZUT.

Studenci, którzy opuszczą akademik będą zwolnieni z opłat. Dziękujemy wszystkim studentom za przyjęcie tej decyzji ze zrozumieniem.