Archiwum wiadomości

r@bbIT’2022 – zapraszamy na targi pracy IT 03.06.2022 12:22

W Dzień Informatyka, 8 czerwca 2022 roku w godz. 10.00-14.00 na Wydziale Informatyki ZUT, Żołnierska 52, odbędzie się siódma edycja Targów Pracy IT.

Po dwóch latach przerwy odnawiamy relacje akademicko-biznesowe branży IT. Zainteresowanych karierą informatyka, skuszonych bajecznymi zarobkami i świetnymi warunkami pracy, zachęcamy do zweryfikowania doniesień medialnych u źródła. Ponad 20 wystawców czeka na osoby, dla których informatyka jest pasją i wiążą z nią swoją przyszłość. 

Drodzy Studenci! To przede wszystkim dla Was zaprosiliśmy na Wydział Informatyki największe firmy związane z IT. Wykorzystajcie szansę. Poza rozmowami indywidualnymi zapraszamy na prezentacje firm. 

Drodzy Uczniowie Szkół Ponadpodstawowych! Zapraszamy do udziału w targach pracy – już teraz dowiedzcie się jakie oczekiwania mają pracodawcy, tak żeby właściwie pokierować swoją dalszą edukacją (na marginesie – uczymy tego wszystkiego i jeszcze kilku innych przydatnych umiejętności ). Dodatkowo zapraszamy Was na warsztaty przygotowane przez pracowników WI. 

Szczegółowy program wydarzenia: rabbit.zut.edu.pl

Informacja Facebook.