Archiwum aktualności

Konkurs Nowe technologie w zakresie energii - wydłużenie terminu składania wniosków do 12 stycznia 2022 r. 30.11.2021 11:56

W związku z ogromnym zainteresowaniem I konkursem Nowe Technologie w zakresie energii Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju informuje o wydłużeniu terminu na składanie wniosków do dnia 12 stycznia 2022 roku do godziny 16:00.

 

W ramach konkursu zmianie uległ termin składania wniosków i część dokumentacji konkursu, która została zaktualizowana na stronie konkursu. Zmianie uległy następujące dokumenty: Regulamin konkursu, Podstawowe informacje o konkursie, Wzór wniosku o dofinansowanie oraz Instrukcja wypełniania wniosku.

W ramach działań wspomagających Wnioskodawców zainteresowanych aplikowaniem w konkursie Nowe Technologie w zakresie energii, odbyły się dwa spotkania z prezentacjami zasad ogólnych dla aplikujących, wyjaśnieniem kwalifikowalności kosztów w projektach oraz technicznych aspektów systemu LSI. Wszystkie pytania jakie padły podczas Dni Otwartych wraz z odpowiedziami znajdą Państwo w sekcji Pytania i odpowiedzi w miejscu.

Opiekunem konkursu w Dziale Projektów Strategicznych jest Patrycja Tęcza: patrycja.tecza@zut.edu.pl; 91 449 4091