Archiwum aktualności

Szkolenie on-line: Front-office uczelni - profesjonalna obsługa dziekanatu/sekretariatu 10.05.2021 17:02

Zapraszamy wszystkich pracowników kadry administracyjnej i zarządzającej ZUT na szkolenie poświęcone obsłudze klienta przez jednostki administracji uczelni. Spotkania w formie webinaru odbędzie się 17 czerwca 2021 r. w godz. 09:00 – 15:30.

Udział zostanie potwierdzony certyfikatem.

W programie szkolenia m.in.:

  • efektywna komunikacja interpersonalna;
  • techniki i narzędzia obsługi klienta;
  • reagowanie w sytuacja trudnych;
  • planowanie i organizacja pracy.

Szkolenie poprowadzi Anna Plewa - konsultant, trener biznesu, coach ICC, mentor EMCC, menedżer z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca akademicki na wyższych uczelniach w tym m.in. Pedagogium, Wyższa Szkoła Artystyczna, Wyższa Szkoła Bankowa, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Akademia Leona Koźmińskiego, Collegium Civitas. Oprócz pracy dydaktycznej na wielu uczelniach, lata 2010-2018 spędziła w Grupie Uczelni Vistula tworząc i rozwijając Biuro Karier, koordynując współpracę Uczelni z biznesem oraz prowadząc szkolenia dla studentów, a także dla kadry administracyjnej z rozwoju kompetencji miękkich.

W celu rejestracji należy przesłać pocztą elektroniczną skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (format:  pdf, rozmiar:  174 KB) oraz oświadczenia uczestnika projektu (format:  docx, rozmiar:  67 KB) na adres: agata.skrobek@zut.edu.pl.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • zainstalowaną aplikację Teams bądź przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge).

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.

Regulamin rekrutacji (format:  pdf, rozmiar:  680 KB)

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.