Archiwum aktualności

Szkolenie on-line: Sposoby efektywnego uczenia się 16.11.2020 16:30

Studencie – zaliczenia, egzaminy, sesja przed Tobą. To wszystko wiąże się z koniecznością przyswojenia dużej ilości materiału. Spokojnie, właśnie z myślą o takich sytuacjach organizujemy bardzo ciekawe i praktyczne szkolenie on-line, na którym dowiesz się tego wszystkiego, a nawet więcej już 30 listopada 2020 r.

Zapraszamy wszystkich studentów I stopnia (od 4. semestru) oraz II stopnia zainteresowanych efektywnymi technikami zdobywania i przyswajania wiedzy do udziału w zdalnym szkoleniu. Będzie to niezwykła okazja do poszerzenia wiedzy oraz zdobycia umiejętności, które na pewno będzie można wykorzystać m.in. podczas przygotowań do egzaminów, w czasie sesji, a także w pracy zawodowej. Szkolenie w formie webinaru odbędzie się 30 listopada 2020 r. w godz. 14:00 – 17:00.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony zaświadczeniem.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in.:

  • Jak funkcjonuje nasz mózg? Jakie są główne prawa funkcjonowania pamięci? Czym jest pamięć i dlaczego czasami nas zawodzi? Kim są sawanci?
  • Czym jest kreatywność i w jaki sposób ją rozwijać? Jakie są techniki szybkiego uczenia się oraz robienia notatek.

Szkolenie poprowadzi dr Sylwia Gołąb, psycholog i ekonomista, wieloletni wykładowca Wydziału Ekonomicznego ZUT z doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów z szybkich technik uczenia się oraz kreatywnego myślenia.

W celu rejestracji należy przesłać pocztą elektroniczną skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (format:  pdf, rozmiar:  198 KB) oraz oświadczenia uczestnika projektu (format:  docx, rozmiar:  67 KB) na adres: szkolenia_power@zut.edu.pl lub agata.skrobek@zut.edu.pl.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge).

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.

Regulamin rekrutacji (format:  pdf, rozmiar:  679 KB)

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.