Podyplomowe Studia Programowanie z elementami systemów wbudowanych

Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza do podjęcia nauki na dwusemestralnych studiach podyplomowych „Programowanie z elementami systemów wbudowanych".

Ósma edycja rozpocznie się w marcu 2021.
Studia te skierowane są do kręgu osób zainteresowanych nabyciem lub podniesieniem umiejętności w zakresie programowania urządzeń i systemów wbudowanych. Oferta została stworzona w porozumieniu z przedsiębiorstwami branży IT aktywnie działającymi w województwie zachodniopomorskim. Zajęcia będą prowadzić wykładowcy Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz specjaliści z firm:

Studia te są unikalnym przykładem połączenia wiedzy i praktyki każdej ze stron. Całkowita odpłatność za 2 semestry zajęć wynosi 4800 zł, z możliwością płatności w ratach. Zajęcia będą prowadzone w systemie niestacjonarnym, w soboty i w niedziele w obiektach Wydziału Informatyki ZUT w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej 49/52.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela pani Iwona Scheibe, tel. 91 449 5667 lub pan Radosław Maciaszczyk, tel. 91 449 5642

Procedura rekrutacji przeprowadzana jest drogą internetową poprzez formularz.
Szczegółowy program studiów.
Więcej o studium i wymaganych dokumentach.