Aktualności

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 21.09.2020 12:24

2 października o godz. 12.00 w Auli im. prof. Stanisława Skoczowskiego na Wydziale Elektrycznym przy ul. 26 Kwietnia 10 odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2020/2021 na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Wykład pt. „Matematyka w muzyce czy muzyka w matematyce? Wzajemne powiązania” wygłosi prof. dr hab. inż. Arkadiusz Telesiński. Transmisja wydarzenia będzie dostępna na uczelnianym kanale YOUTUBE.

 

Ze względu na stan pandemii inauguracja odbędzie się w warunkach zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego dot. zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Jej transmisja dostępna będzie w internecie na uczelnianym kanale YOUTUBE. Zachęcamy wszystkich studentów, pracowników oraz osoby zainteresowane do subskrybowania naszego kanału www.youtube.com/user/ZUTSZCZECIN/

Zważywszy na ograniczoną z powodu sytuacji epidemiologicznej liczbę miejsc, wstęp na uroczystość będzie możliwy tylko z zaproszeniami, które zostały wcześniej rozesłane. Wszyscy zaproszeni goście będą proszeni o zasłonięcie ust i nosa.