Dr inż. Piotr Sulikowski z Wydziału Informatyki organizatorem TopMinds - nabór studentów do 2 grudnia 28.11.2018 11:58

TopMinds to program Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta i Top 500 Innovators dla studentów i doktorantów, którego celem jest odkrywanie i kształtowanie talentów młodego pokolenia poprzez szkolenia, mentoring i networking.

Miło nam poinformować, że jednym z inicjatorów i organizatorów tej ogólnopolskiej inicjatywy jest dr inż. Piotr Sulikowski z Wydziału Informatyki ZUT.

Inicjatywa jest finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą “DIALOG” na lata 2017-2019. Edycja 2019, która potrwa od stycznia do czerwca 2019, oferuje uczestnikom:

• mentoring indywidualny (MENTORING) pod opieką doświadczonego Mentora/Mentorki,
  • sesje szkoleniowe z rozwijania kompetencji interpersonalnych (SKILLS),
  • spotkania z interesującymi ludźmi ze świata nauki i biznesu (BEST PRACTICES).

Zachęcamy do aplikowania - termin nadsyłania zgłoszeń online upływa 2 grudnia 2019 r. Więcej informacji o programie wraz z formularzem rekrutacyjnym na stronie www.topminds.pl.