Nagroda specjalna - prof. dr hab. inż. Zbigniew Czech i mgr inż. Karolina Mozelewska 31.05.2019 13:36

28 maja 2019 obyło się oficjalne wręczenie nagród IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Student -Wynalazca” organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską.

Miło nam poinformować, że Pani Karolina Mozelewska - doktorantka Instytutu Technologii Chemicznej Organicznej, wraz z promotorem prof. dr hab. inż. Zbigniewem Czechem otrzymali nagrodę specjalną prezesa Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX, za zgłoszenie patentowe pt. ,,Rozpuszczalna w wodzie folia polimerowa i sposób wytwarzania rozpuszczalnej w wodzie folii polimerowej".
Konkurs ,,Student-Wynalazca" ma na celu budowanie kultury innowacyjności w środowisku akademickim, upowszechnianie wiedzy na temat ochrony własności przemysłowej, jak i zwiększenie zainteresowania studentów poszukiwaniem nowych rozwiązań.